Hakkımızda

özdemir nakliyat

Özdemir Evden Eve Güvenilir Nakliyat Hizmetleri Batman Şubesi olarak Batman ve çevresine Evden eve ilden ile güvenilir nakliyat hizmeti sunmaktayız.

K2 Belgelerine sahip araçlarımız taşınan eşyalar için özel sigortalıdır. Asansörlü aracımız sayesinde eşyalarınız kaçıncı kat olursa olsun; marangoz ekibimiz tarafından de-monte - montesi yapılarak, çizilmeden ve kırılmadan taşınır. 

Kısacası Batman'da Güvenilir taşımacılığın adresi Özdemir Nakliyat'tır...

Neden Özdemir Nakliyat?

Artık insanlar çok daha fazla taşınmak durumunda kalabiliyor. Taşınma işlemi çoğu kişi için büyük bir stres kaynağı olabilmektedir. Ya geçmiş kötü taşınma tecrübeleri nedeniyle ya da çevresindeki insanların anlattığı kötü yaşanmışlıklar nedeniyle insanlar taşınmadan önce kâbus dolu, uykusuz geceler bile geçirebilmektedir. Bizler de Batman evden eve nakliyat firması Özdemir Nakliyat olarak bu duyguların bilincindeyiz ve taşımacılık sektöründe bulunarak, insanların taşınma işlemlerini daha rahat ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeleri için çabalıyoruz. 

Nakliyat Bizim İşimiz

Nakliye işi önemli bir iştir. Bizler de bunun bilincinde olarak yaptığımız işi en iyi şekilde yapmanın gayreti içinde taşınma işlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Biz eşyalarınızı taşırken siz de keyifle yeni taşınacağınız evin keyfini hayal edebilirsiniz. 

Piyasada işinin ehli olmayan ve kendine nakliye firması diyen çok fazla kişi bulunmaktadır. Bu güven vermeyen kişilerle gerçekleştirilecek olan nakliye işlemleri de çoğu zaman hüsranla sonuçlanmaktadır. Birçok mobilya zarar görebiliyor, kaybolabiliyor. Amatörce taşıma işlemi yapan bu firma ve kişiler eşya taşıtan kişilerin büyük sıkıntılar yaşamasına sebep olabiliyor. Bu nedenle firma olarak, size güven vermeyen, yaptığı işin arkasında duramayacak, kurumsal kimliği oluşmamış batman nakliye firmaları ile evinizi taşıtmamanızı öneriyoruz. 

Güven Çok Önemli

Size güven vermek, firmamızın öncelikli olarak değer verdiği unsurların başında gelmektedir. Ancak güven verilen bir müşteri firma için gerçek kazançtır. Müşterimizin güvenini kazanmak için gerekirse maddi kayıpları göze almaktayız. Yeter ki müşterilerimizin bize güveni tam olsun. 

Bir müşteri firmamızla anlaşmadan itibaren yeni evine eşyalarının sağ selim bir şekilde ulaşana kadar kafasının rahat, gönlünün huzurlu olması gerekmektedir. Biz de bunun bilincinde olduğumuz için bunu sağlamak adına gerekli bütün tedbirleri alarak müşterilerimize güvende olduklarını hissettirmekteyiz.

Eşyalarınız Emin Ellerde

Firmamız eşyalarınızın yeni evinize güvenli bir şekilde ulaşması için gereken bütün tedbirleri almaktadır. Kırılabilecek eşyaların paketlenmesi özenle sağlanarak güvende olması garanti altına alınmaktadır. Bu nedenle batman evden eve taşımacılık ile gerçekleştirdiğiniz nakliyat işlerinizde eşyalarınızın yeni evinde güven içinde ulaşacağınızdan kuşkunuz olmasın. Çünkü eşyalarınız bizim için değerlidir. 

Vizyonumuz;

Türkiye'nin dört bir yanında güvenilir bir firma olarak anılmak...

Misyonumuz;

Evden eve, ilden ile güvenilir taşımacılık...